Alternate text goes here

Siuvykloje galiu Jums pasiūlyti šiuo metu itin populiaraus medvilninio veliūro ir kitokio trikotažo bei audinių pavyzdžių. Patikusį audinį užsakysiu ir pasiūsiu Jūsų svajonių rūbą.

Alternate text goes here

Kviečiu Jus užsukti į mano facebook paskyrą:Siuvėja Rūta. Joje talpinu naujai pagamintus papuošalus.
Gal turite savo papuošalo viziją? Parašykite ar paskambinkite man, kartu galime ją įgyvendinti...

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Per kiek laiko pataisysiu arba pasiūsiu rūbą?
Tai priklauso nuo rūbo sudėtingumo ir tuo metu turimo darbo kiekio. Pavyzdžiui, sijoną pasiuvu per savaitę, nesudėtinga suknelę ar palaidinę per dvi savaites. Ilgiausiai laiko užima sudėtingieji viršutiniai rūbai. Tai yra paltai, švarkai su pamušalu, kostiumėliai, ar vakarinės puošnios suknelės. Jų pasiuvimas trunka apie tris savaites, kartais mėnesį. Būna periodų, kai į šiuos terminus dėl užimtumo fiziškai neįmanoma įsitekti, tai priimant užsakymą perspėju apie galimą ilgesnį laikotarpį.
Rūbų taisymas atliekamas per savaitę. Jei yra galimybės, tai smulkus taisymas atliekamas tą pačią dieną. Dažniausiai kelnių trumpinimas atliekamas sekančiai dienai.
Kiek audinio reikia pasiūti paprastesniam gaminiui?
Paprastam tiesiam sijonui su skeltuku reikia vieno norimo Jūsų sijonuko ilgio + 15cm.
Suknelei be rankovių taip pat reikalingas vienas ilgis ( matuojama nuo aukščiausio peties taško per krūtinės iškiliausią tašką iki norimo ilgio) + 15cm. Jeigu reikia rankovių, audinio pridedama tiek , koks yra rankos ilgis (matuojama nuo peties aukščiausio taško per pusiau sulenktos rankos alkūnę iki norimo ilgio) plius palenkimas ( apie 5cm).
Klasikinėms kelnėms reika vieno norimo ilgio + 20 cm.
Visi audinio kiekiai paskaičiuoti jeigu Jūsų klubų apimtis neviršija120cm. , o audinio plotis ne mažesnis negu 150cm. Jeigu audinio plotis 140cm., Jūsų klubų apimtis neturi viršyti 116cm.
Tiksliau paskaičiuoti galima tik pamačius modelį ir išmatavus figūrą, todėl geriau prieš perkant audinį atvykti į siuvyklą pasikonsultuoti su siuvėju, kuris ir patars audinio pasirinkime ir paskaičiuos reikiamą jo kiekį.
 
 

Informuojame, kad šioje svetainėje siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
SUTINKU