Alternate text goes here

Siuvykloje galiu Jums pasiūlyti šiuo metu itin populiaraus medvilninio veliūro ir kitokio trikotažo bei audinių pavyzdžių. Patikusį audinį užsakysiu ir pasiūsiu Jūsų svajonių rūbą.

Alternate text goes here

Kviečiu Jus užsukti į mano facebook paskyrą:Siuvėja Rūta. Joje talpinu naujai pagamintus papuošalus.
Gal turite savo papuošalo viziją? Parašykite ar paskambinkite man, kartu galime ją įgyvendinti...

Paslaugos

Siuvėjo toks darbas, kad rūbą reikia mokėti ne tik pasiūti, bet ir pataisyti. Drabužių taisymas taip pat reikalauja nemažai išmonės ir kantrybės. Siuvykloje apsilankę klientai prašo, kad jų „problemėlės“ po taisymo kuo mažiau matytųsi. Stengiuosi, kad taip ir atsitiktų. Dažniausias taisymas – tai džinsų trumpinimas. Atrodo paprastas trumpinimas, bet jis būna paprastas ir „originalus“ (kai paliekama senoji džinsų apačia, kuri būna „pagarinta“, raštuota). Dabar, krizės metu, labai dažnas taisymas tapo džinsų lopymas. Sezoninis taisymas - užtrauktukų striukėse persiuvimas, kartais užtenka tik pakeisti sugedusį slankiklį (ir greitai, ir pigu). Atšilus orams prasideda trikotažinių palaidinių trumpinimas, rankovių trumpinimas. Tai be didelio vargo galiu padaryti, nes siuvykloje yra tam reikalinga trikotažo atsiuvimo mašina. Būna ir persiuvimai iš seno mylimo, bet morališkai atgyvenusio rūbo, į naują. O kur dar siaurinimai, platinimai, siūlyčių susiuvimai ir t.t . Visko ir neišvardinsiu, ką tenka su rūbeliais daryti.

Kai kurios taisymo kainos*
NrPaslaugaKaina
1 Džinsų lopymas
3-5 €
2 Apačios palenkimas rankomis
5 €
3 Paprasto užtrauktuko įsiuvimas
5 €
4 Užtrauktuko įsiuvimas į džinsus
6 €
5 Džinsų trumpinimas
5 €
6 Palaidinės apačios palenkimas spec. mašina
6 €
7 Trikotažinių rankovių trumpinimas, ilginimas
5 €
8 Užtrauktuko įsiuvimas į moterišką striukę
10-15 €

*Konkrečias Jus dominančias kainas sužinosite apsilankę pas mane siuvykloje

Informuojame, kad šioje svetainėje siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
SUTINKU